X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Bize Ulaşın

İnönü Mahallesi, Babil Sokak, No: 8 34373 - Şişli / İSTANBUL

08505511033

info@eniyisunucum.com

muhasebe@eniyisunucum.com

abuse@eniyisunucum.com

Özellikler

IPv4 Kiralama

IP fiyat listemizi inceleyerek ekstra IP ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

frame
/30
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt Kullanılabilir 1 Adet
95,94 ₺ /Aylık
SATIN AL
/29
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt Kullanılabilir 5 Adet
255,84 ₺ /Aylık
SATIN AL
/28
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt Kullanılabilir 13 Adet
479,69 ₺ /Aylık
SATIN AL
/27
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt Kullanılabilir 29 Adet
863,45 ₺ /Aylık
SATIN AL
/26
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt Kullanılabilir 61 Adet
1.918,77 ₺ /Aylık
SATIN AL
/25
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt Kullanılabilir 125 Adet
2.878,16 ₺ /Aylık
SATIN AL
/24
RDNS ✔️ WHOIS Kayıt ✔️ Kullanılabilir 253 Adet
4.477,13 ₺ /Aylık
SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

IPv4 kiralama, mevcut IPv4 adres havuzundan geçici veya kalıcı olarak bir IP adresi bloğu kiralama işlemidir. IPv4 adreslerinin tükenmesi sorununa bir çözüm sunar ve internette görünürlük ve erişim sağlama imkanı verir.

Mevcut IPv4 adresleri sınırlıdır ve talep artmaktadır. Bu nedenle, yeni bir IP adresi bloğu edinmek zor olabilir. İşletmenizin veya kuruluşunuzun büyümesi halinde, mevcut IPv4 adresleriniz yeterli olmayabilir. IPv4 kiralama ihtiyaç duyduğunuz ek adresleri edinmenizi sağlar. Belirli bir coğrafi konumda IP adreslerine sahip olmak istiyorsanız, IPv4 kiralama size bu imkanı sunar. Kısa süreli bir proje için IP adreslerine ihtiyacınız varsa da IPv4 kiralama uygun bir çözüm olabilir.

IPv4 kiralama, IP adreslerini geçici veya kalıcı olarak kiralamanızı sağlar. IPv4 satın alma ise, IP adreslerini kalıcı olarak satın almanız anlamına gelir. Kiralama, genellikle daha az maliyetli bir seçenektir ve daha fazla esneklik sunar. Satın alma ise uzun vadeli bir yatırımdır ve daha fazla kontrol sağlar.

Kiralama süresi, seçtiğiniz kiralama planına bağlı olarak değişebilir. Kısa süreli (birkaç ay) veya uzun süreli (birkaç yıl) kiralama seçenekleri mevcuttur.

Kiralama ücreti, kiraladığınız IP adreslerinin bloğuna, sayısına ve kiralama süresine bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar aylık veya yıllık olarak belirlenir. Sayfamız üzerinden sunulan tüm paketlere ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Birçok farklı IPv4 kiralama sağlayıcısı mevcuttur. Seçim yaparken, fiyat, kiralama süresi, IP adreslerinin sayısı ve coğrafi konum gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Eniyisunucum.com Türkiye’nin en önde gelen IPv4 kiralama firmalarından biridir.

Güvenilir bir sağlayıcı seçmeniz önemlidir. Güvenilir sağlayıcılar kiraladığınız IP adreslerinin güvenli ve yasal olduğundan emin olur. Firmamızın kiraladığı tüm adresler güvenilirdir ve gerekli tüm güvenlik önemleri de alınmaktadır.

Web sitemiz üzerinden “IPv4 Kiralama” sayfasına ulaşarak ihtiyacınız olan paketi seçip “satın al” butonuna tıklayabilir ve ardından hizmet süresini seçtikten sonra ödeme işlemini tamamlayarak IP adresinize hemen sahip olabilirsiniz.

IPv4 kiralama işlemi için sizlerden herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Kiraladığınız IP adreslerini, web sunucuları, e-posta sunucuları ve diğer internet tabanlı uygulamalarınızda kullanabilirsiniz.

Kiraladığınız IP adreslerinin güvenli ve yasal olduğundan emin olmak için güvenilir bir sağlayıcı seçmeniz önemlidir. Firmamız sunduğu güvenilir hizmet sayesinde herhangi bir risk barındırmamaktadır.

Firmamızın 7/24 hizmet veren destek ekibi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, tüm sorun ve sorularınızı iletebilirsiniz.

faq