X
X

Hakkımızda

Hakkımızda

Ticari Ünvan: İnvigonet Internet Hizmetleri (İsmail Karakaya)    
Vergi Dairesi: Sultanbeyli
Vergi Numarası: 5140462263

Vergi Levhamız: Buradan ulaşabilirsiniz.
Yer Sağlayıcı (YS) Belgesi: Burdan ulaşabilirsiniz.
Yer Sağlayıcı (YS) Doğrulama: Burdan ulaşabilirsiniz.

EniyiSunucum bir İnvigonet markasıdır.

 

2006 yılında kurulan İNVİGONET, hizmete başladığı günden bu yana uluslararası iş deneyimini, sektörün en iyileri ile yaptığı iş ortaklıkları ve büyük ölçekli altyapı yatırımları ile birleştirerek “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesini benimsemiştir. Geçen 14 yıllık süreçte Dünya’da ve Türkiye’de, en büyük domain ve hosting firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2010 yılından beri Türkiye'nin en büyük 500 bilişim şirketleri arasında yer almakta ve kurulduğu günden bu zamana binlerce domain kaydı ve 500+ üzerinde barındırma hizmetine ev sahipliği yapmaktadır.

   Firmamız 2006 yılında iki kişi olarak yola çıkmış büyüyerek gelişen, uzmanlaşan kadrolarıyla yolumuza devam etmekte ve Kıbrıs, Romanya,Mısır,Almanya Türkiye’de yüzü aşkın firmaya ,Sunucu barındırma,Sunucu kiralama , alan adı tescil ve Web Hosting hizmetleri ile müşterilerimize 7/24 kesintisiz destekle faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak öncelikli amacımız, müşterilerimize en güncel en yeni teknolojiyi kullanarak gerekli altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz, kesintisiz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

  2022 yılında eniyisunucum markasını eklemiştir. Sektörde 800+ aktif müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.

     Ayrıca kuruluş felsefemiz olan ‘’En yeni iletişim ve yeni nesil internet teknolojilerini kullanarak müşterilerine uluslararası alanda çözümler sunmak’’ ilkesini benimseyerek firmamızda sürekli inovasyon, yenilenme, dinamik ve uzmanlaşan kadro yapımızla büyümeye devam etmekteyiz.

 

Hedeflerimiz;
• Uygun fiyatlı hizmetleri en kaliteli ve güvenilir şekilde müşterilere sağlamak.
• Her zaman en iyi ve en üstün donanımlarla hizmet vermek.
• Tamamen yerli sermaye ile gelişmek ve sektöre katkı sağlamak.


Hizmetlerimiz;
• Alan Adı Kayıt ve Transfer Hizmetleri.
• Linux, Windows PHP,ASP,WordPress Hosting Hizmetleri.
• VDS/VPS Hizmetleri.
• Fiziksel Sunucu Hizmetleri.